Zestaw pokrowców Dots-1 – czarno-szary to praktyczne i wytrzymałe pokrowce przeznaczone do foteli w samochodach dostawczych. Wykonane z trwałej tkaniny żakardowej, odpornej na przetarcia i intensywne użytkowanie, skutecznie chronią oryginalną tapicerkę przed zabrudzeniami oraz zużyciem.
Pokrowce posiadają uniwersalne dopasowanie, dzięki czemu pasują do wielu standardowych siedzeń stosowanych w busach i vanach. W zestawie znajdują się również pokrowce na zagłówki, które zapewniają spójny wygląd i dodatkową ochronę foteli. Materiał zachowuje trwałość kolorów, dlatego pokrowce długo zachowują estetyczny wygląd nawet przy codziennej eksploatacji pojazdu.
Model nie jest kompatybilny z fotelami wyposażonymi w napinacze pasów bezpieczeństwa oraz boczne poduszki powietrzne, dlatego najlepiej sprawdzi się w klasycznych siedzeniach pojazdów użytkowych.
Pokrowce Dots-1 to praktyczne rozwiązanie dla firm transportowych, kurierów oraz właścicieli samochodów dostawczych, którzy chcą zabezpieczyć tapicerkę i poprawić wygląd wnętrza pojazdu podczas intensywnego użytkowania.









